PRACOWNIK PRODUKCYJNY | DISTRIFRESH | BOXTEL | €13,45 – €26,54

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-27 EUR/h
  • Firma: Solutions Recruitment
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Distrifresh to firma logistyczna zajmująca się transportem towarów mrożonych i przechowywanych w chłodniach. Towary te są albo tymczasowo przechowywane w centrum dystrybucyjnym (chłodnia)- w określonej temperaturze – do dalszego przetwarzania, albo są natychmiast dystrybuowane za pomocą cross-dockingu. Ta ostatnia metoda polega na tym, że towary otrzymane w centrum dystrybucyjnym są przypisywane do adresu dostawy i przygotowywane do wysyłki. Metoda ta oszczędza czas i pieniądze: niższe koszty magazynowania i większa wydajność.

Miejsce pracy:

Leeuwarden

Zakres obowiązków:

Pracownik produkcyjny– Mięso, które zostało pokrojone i poddane obróbce w zakładzie Vion, jest transportowane do chłodni w Distrifresh. Mięso to musi zostać zamrożone. Twoja praca będzie polegała na umieszczaniu mięsa znajdującego się w dużych skrzyniach na przenośniku taśmowym. Skrzynie są transportowane za pomocą wózka widłowego. Gdy mięso znajdzie się na przenośniku taśmowym, spadnie na półki, wtedy zostaje szybko zamrożone.

Po zamrożeniu nie trzeba go dotykać. Zostanie ono automatycznie zamrożone przez maszynę, która jest obsługiwana przez pracownika.

Magazyn, w którym będziesz pracować, jest chłodnią, tylko niektóre pomieszczenie to mroźnia. Temperatura na hali wynosić około 4 stopni. Otrzymasz ochronną odzież termiczną.

Stawka:

€13,27 + €0,18 ATV = €13,45

Godziny pracy:

Będziesz pracować 4 dni w tygodniu, zmiany są 12-godzinne z 2-godzinną przerwą. Dzienny wymiar czasu pracy to netto 10 godzin. Po przepracowaniu 4 dni, pracownik ma już wypracowane 40 godzin, a kolejne 3 dni są wolne.

Praca zmianowa trwa od 06:00 do 18:00, a zmiana nocna od 18:00 do 06:00.

System pracy zmianowej ma zastosowanie od poniedziałku do niedzieli, więc obejmuje cały tydzień. Zależy od tego, jaką zmianę masz w całym cyklu.

Dodatki zmianowe:

Godziny zwykłe w trakcie tygodnia 100% = €13,27 + €0,18 ATV = €13,45

Praca w soboty 150% = €19,90

Praca w niedziele 200% = €26,54

Nadgodziny powyżej 40 godzin w tygodniu 130% = €17,25

Praca w systemie dwuzmianowym 111,25% = €14,76

Praca w systemie trzyzmianowym 113,75% = €15,02

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty!

Holenderska umowa o pracę

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy

Chęć do pracy w niskich temperaturach

Doświadczenie w branży produkcyjno-spożywczej mile widziane

Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

Kierowca, mieszkający w zakwaterowaniach SBA Flex + € 6,00

Pasażer korzystający z samochodu służbowego , mieszkający w zakwaterowaniach SBA Flex – € 3,75 / dzień

Pasażer korzystający z samochodu służbowego mieszkający prywatnie – € 5,00 / dzień

Rower – € 1,25 / dzień

Ubezpieczenie zdrowotne (Zorg en Zekerheid) – € 38,57 za tydzień

Zakwaterowanie – € 117,50 za tydzień.

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.